Během února se ve dvou termínech a celkem šesti časech uskuteční v rámci Dnů otevřeného skladu workshop Oskola Print, během kterého máte možnost vyzkoušet si naši aplikaci, naučit se vše, co potřebujete a začít vytvářet vlastní kartičky.

Akce se uskuteční v naší provozovně v Brně na ulici Jana Babáka 11 v Králově Poli. Sídlíme v budově C.

Na workshopu si založíte účet v aplikaci www.oskolaprint.cz, pokud jej ještě nemáte a my vám ukážeme, jak pracovat s knihovnami obrázků, jak vytvářet seznamy učiva a jak vytvořit vlastní kartičky. Vlastní produkt můžete vytvořit během pár minut.

Aplikace slouží k tomu, abyste si mohli objednat, přizpůsobit nebo vytvořit kartičky na míru vašim dětem. My kartičky vytiskneme, dále zpracujeme a vy dostanete hotový produkt. Ušetříte spoustu času i peněz s přípravou pomůcek pro děti. V aplikaci jsou k dispozici knihovny obrázků, kde najdete více jak 20 tisíc ilustrací, které můžete používat.

Vstup na workshop je zdarma a když přijdete získáte zdarma 2500b do vašeho uživatelského konta. To je 250 Kč na nákup kartiček. Tak neváhejte a těšíme se na vás.

Workshop se uskuteční v těchto časech:

čtvrtek 15:30 – 17:00 (6. 2. a 27. 2)
pátek 15:30 – 17:00 (7. 2. a 28. 2.)
sobota 10:00 – 11:30 (8. 2. a 29. 2.)

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.