Tak už je to tady. Aplikaci OskolaPrint jsme právě teď spustili a víme, že na to spousta našich zákazníků a příznivců čekala. Museli jsme tomu dát trochu více času a jsme rádi, že jste počkali, když čtete tyto řádky.

Víme, kdy jsme s nápadem na tvorbu vlastní aplikace přišli. Bylo to přesně před rokem, v polovině října 2018. A dnes nastala ta chvíle, kdy můžeme projekt pustit do světa. Spustili jsme českou a anglickou verzi aplikace, slovenská a německá bude dostupná brzy také.

Nyní pro vás máme dostupných devět různých druhů produktů, které si můžete vytvořit:

 

V české verzi máme v tuto chvíli několik desítek již hotových produktů, téměř stovku seznamů a přes sto různých knihoven, ve kterých je téměř 14 000 obrázků.

Další obsah, zejména hotové produkty budeme přidávat v nejbližších dnech.

Aplikaci dále vyvíjíme a už teď pracujeme na těchto nových funkcích:

Budeme rádi za vaše připomínky a náměty, ať už k produktům nebo aplikaci samotné. Pokud s něčím nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.