V dubnu se uskutečnil první webinář, na kterém jste se mohli dozvědět, co jsou knihovny obrázků, seznamy učiva a jak vytvořit vlastní produkt snadno a rychle. Pokud jste ho nestihli, můžete se podívat na záznam na YouTube.

Na květen jsme si připravili druhý a třetí webinář a tentokrát se zaměříme na dvě konkrétnější témata – komunikační kartičky s piktogramy a úkoly k deskám GeoBoards. Webináře můžete sledovat z pohodlí svého domova jako živé vysílání na YouTube.

Druhý webinář na téma AAK – Komunikace s piktogramy, denní a týdenní režimy se uskuteční 13. května 2020 od 18:00. Přihlašte se k události na Facebooku, ať se dozvíte více informací a hlavně na termín webináře nezapomenete.

Na webináři se dozvíte:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Třetí webinář na téma GeoBoards – úkoly k deskám GeoDuo a GeoTrio se uskuteční 27. května 2020 od 18:00. Přihlašte se k události na Facebooku, ať se dozvíte více informací a hlavně na termín webináře nezapomenete.

Na webináři se dozvíte:

Do tvorby úkolů se můžete na webináři aktivně zapojit. Můžeme vytvořit úkol pro předškoláky třeba na tvary a barvy a potom pro školáky na češtinu, matematiku nebo třeba vlastivědu.